Zawsze najświeższe informacje na temat odwróconej hipoteki

Kontakt

Odwrócona Hipoteka
Tel: +48 537-165-162

biuro@odwroconahipoteka.pl

Formularz

Powstaje pytanie, co przed odwróconą hipoteką

21.10.2013

Wydarzenia z 15 października wyzwoliły w rozmaitych mediach potrzebę, a nawet konieczność zainteresowania się tematem odwróconej hipoteki i renty dożywotniej w różnych aspektach.

 

co przed odwróconą hipotekąW ostatnich dniach informacji na temat odwróconej hipoteki i renty dożywotniej pojawiło się nadzwyczaj dużo. Większość z nich koncentruje się jedynie na zdefiniowaniu tych dwóch i zastanawianiu się, ile można będzie z nich zyskać.

 

O tym wszystkim informujemy Państwa na bieżąco i nie będziemy tematu powielać. Zajmiemy się natomiast kwestiami, które na dzień dzisiejszy bezspornie wymagają uzupełnienia dla dobra zwłaszcza ludzi starszych.

 

Naszym zdaniem, na plan pierwszy wysunęła się dziś bowiem sprawa wypełnienia luki powstałej po decyzji KRM mającej wprowadzić zmiany w zasadach oferowania renty dożywotniej i regulacje dotyczące wprowadzenia na polski rynek finansowy odwróconego kredytu hipotecznego.

 

W związku z tym, jeszcze w tym tygodniu w naszej BAZIE WIEDZY pojawi się krótki poradnik dla beneficjentów: Beneficjent przed ustawą, czyli jak być bezpiecznym.

 

Zapraszamy do lektury.