Zawsze najświeższe informacje na temat odwróconej hipoteki

Kontakt

Odwrócona Hipoteka
Tel: +48 537-165-162

biuro@odwroconahipoteka.pl

Formularz

Odwrócona hipoteka dla… – zapowiedź nowego cyklu w Bazie wiedzy

25.10.2018

Już wkrótce uruchomimy nowy cykl artykułów dotyczących odwróconego kredytu hipotecznego  w odniesieniu do różnych grup Polaków, którzy tej formy wsparcia najbardziej oczekują, i którym byłaby ona najbardziej pomocna zwłaszcza na jesień życia.

 

odwrócona hipoteka dla...Pomimo, że jak do tej pory żaden bank w Polsce jeszcze nie odważył się zaproponować klientom odwróconego kredytu hipotecznego, nieustannie do tego zachęcamy. Należy zauważyć, że usługa ta cieszy się niesłabnącą popularnością w większości krajów Europy i w USA.

 

Po tym, jak w życie weszły przepisy umożliwiające oferowanie odwróconej hipoteki w bankach leży to już w ich gestii.

 

Chcąc jeszcze bardziej oswoić temat już wkrótce rozpoczniemy serię analiz Odwrócona hipoteka dla…? pokazującą, jaki wpływ miałby odwrócony kredyt hipoteczny na poszczególne grupy ludzi, gdyby funkcjonował w naszej polskiej rzeczywistości.

 

Wstępnie zaplanowaliśmy 12 artykułów dotykających problemów dwunastu konkretnych grup docelowych, które mamy nadzieję pozwolą osobom/ podmiotom decyzyjnym podjąć stosowne kroki, by  odwróconemu kredytowi hipotecznemu w Polsce powiedzieć „TAK”.

 

Aktualnie dostępne są tematy:

 

 

Zachęcamy do regularnego zaglądania i lektury.