Zawsze najświeższe informacje na temat odwróconej hipoteki

Kontakt

Odwrócona Hipoteka
Tel: +48 537-165-162

biuro@odwroconahipoteka.pl

Formularz

Autorski mini-poradnik już jest

28.10.2013

Kilka dni temu zapowiadaliśmy pojawienie się na naszej stronie mini poradnika Senior przed ustawą, czyli jak być bezpiecznym. Dziś pragniemy go wszystkim zaprezentować. Znajdziecie go Państwo w naszej Bazie wiedzy.

 

poradnik przed odwroconą hipotekąPoradnik Senior przed ustawą, czyli jak być bezpiecznym adresowany jest przede wszystkim do osób starszych zainteresowanych oferowanymi obecnie w Polsce świadczeniami dożywotnimi (przed wejściem w życie stosownej ustawy).

 

Zawiera podstawowe praktyczne wskazówki odnośnie tego, jak zachować się w chwili kontaktu z osobą oferującą świadczenie dożywotnie, jak się zabezpieczyć podpisując umowę i gdzie szukać pomocy w przypadku wątpliwości.

 

Apelując o rozwagę chcemy również podkreślić, że na dzień dzisiejszy bezpieczniej będzie zaczekać na regulacje ustawowe odnośnie rent dożywotnich lub odwróconej hipoteki, a z obecnych ofert spółek prywatnych skorzystać tylko w wypadku bezwzględnej konieczności, zachowując maksymalną ostrożność podczas tej życiowej transakcji.

 

 

Zapraszamy jednocześnie do zadawania pytań naszemu ekspertowi na Forum lub poprzez Formularz kontaktowy, jak również od odwiedzenia naszych profili na FB i Google+.