Zawsze najświeższe informacje na temat odwróconej hipoteki

Kontakt

Odwrócona Hipoteka
Tel: +48 537-165-162

biuro@odwroconahipoteka.pl

Formularz

Odwrócona hipoteka – II czytanie możliwe już jutro

09.09.2014

Prace nad wejściem w życie Ustawy o odwróconym kredycie hipotecznym nabierają tempa. Z naszych informacji wynika, że II czytanie w Sejmie Projektu ustawy – Sprawozdania Komisji Finansów Publicznych, możliwe jest na najbliższym 74. posiedzeniu Sejmu, które rozpoczyna się w dniu jutrzejszym.

 

odwrocona hipoteka najnowszy newsSprawozdanie o poselskim i rządowym projektach ustaw o odwróconym kredycie hipotecznym (druki nr 1442, 2392 i 2700) znalazło się w Porządku obrad zaplanowanym na 10 – 12 września 2014r. na liście rezerwowej, jako pierwszy jej punkt.

 

Dlatego o tym, kiedy interesującym nas Projektem, który ma referować Sejmowi poseł Krystyna Skowrońska zajmą się posłowie, będzie wiadomo dopiero jutro.

 

Od tego uzależnione jest też czy w wypadku zgłoszenia poprawek dojdzie do Posiedzenia Komisji Finansów Publicznych wstępnie zaplanowanego na 11 września, godzina 11.00.

 

O rozwoju wypadków i dalszych losach regulacji dotyczących odwróconej hipoteki, będziemy informować Państwa na bieżąco – zapewne już jutro.