Wypełnij formularz, a nasz doradca oddzwoni do Ciebie.

Współpraca

Witamy na stronie internetowej w całości poświęconej ODWRÓCONEMU KREDYTOWI HIPOTECZNEMU W POLSCE. Staramy się wychodzić naprzeciw polskim oczekiwaniom społecznym, stąd też oferujemy naszym Czytelnikom m.in. w dedykowanej Bazie wiedzy pełen zestaw kompleksowych informacji na temat odwróconej hipoteki, która jest niewątpliwie interesującą nowością na rynku finansowym w naszym kraju.

 

Naszym założeniem jest przekazanie potencjalnym beneficjentom odwróconego kredytu hipotecznego obiektywnej i rzetelnej wiedzy o tym nowym instrumencie finansowym, dostosowanym do polskich warunków.

 

ODWRÓCONA HIPOTEKA – ZAPOZNAJ SIĘ Z TĄ NOWĄ WYJĄTKOWO PROSTĄ MOŻLIWOŚCIĄ ODZYSKANIA PIENIĘDZY ZAMROŻONYCH W TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI, KTÓRA W POLSCE MAMY NADZIEJĘ WKRÓTCE

Nie chodzi nam ani o przesadną reklamę, ani o miażdżącą całe przedsięwzięcie krytykę, ale o to, by zainteresowani tematem odwróconej hipoteki seniorzy (i nie tylko) mogli uzyskać sprawdzone informacje na temat polskiej wersji reverse mortgage.

 

Dlatego, jeśli interesuje Cię ten temat niezależnie czy jesteś osobą zainteresowaną kredytem odwróconym hobbystycznie czy też związaną ze środowiskiem finansowym lub dziennikarskim, w tym miejscu zaproponujemy Ci korzystne warunki  warunki współpracy jak tylko odwrócony kredyt hipoteczny pojawi się realnie w bankach lub u ubezpieczycieli na terenie naszego kraju.

 

 

TEGO W WIKIPEDII NIE ZNAJDZIESZ. OTO TAJEMNICA TZW. ODWRÓCONEJ HIPOTEKI.

POZNAJ JĄ JUŻ TERAZ

 

Dziś w Internecie informacji na temat tego produktu finansowego znajdziecie całkiem sporo, ale 99% z nich nie da Wam tak starannie usystematyzowanej i sprawdzonej wiedzy, opartej na informacjach z Ministerstwa lub sprawdzonych serwisów gospodarczo ekonomicznych w Polsce, by nie tylko się nie pogubić, ale zrozumieć, o co w najnowszych przepisach dotyczących odwrotnej hipoteki, chodzi.

TYLKO W NASZEJ BAZIE WIEDZY: Elementem i celem naszej swego rodzaju misji społecznej jest oparte tylko na faktach informowanie Użytkowników o kwestiach związanych z odwróconym kredytem hipotecznym, jego cechami i mechanizmem działania. Z tego powodu przedstawiamy mini – słownik:

 

Zrozumieć „odwróconą hipotekę”, czyli… niezbędnik świadomego kredytobiorcy

 

Natomiast wszystkich Państwa zainteresowanych aktualnym stanem prawnym i oficjalnymi dokumentami odnoszącymi się do tematu odwróconego kredytu hipotecznego zachęcamy do lektury naszego na bieżąco aktualizowanego zbioru, rosnącego chronologicznie  w miarę postępu prac nad Ustawą o odwróconym kredycie hipotecznym.

 

Odwrócona hipoteka dokumenty

 

 

Chcesz wiedzieć więcej niż inni. Skontaktuj się z nami już dziś!

+48 537-165-162