Wypełnij formularz, a nasz doradca oddzwoni do Ciebie.

Współpraca

Witamy na  stronie internetowej w całości poświęconej ODWRÓCONEMU KREDYTOWI HIPOTECZNEMU W POLSCE. Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom społecznym, oferujemy Państwu m.in. w naszej bazie pełen zestaw kompleksowej wiedzy na temat odwróconej hipoteki, która jest niewątpliwie interesującą nowością na rynku finansowym w naszym kraju.

 

Naszym założeniem jest przekazanie potencjalnym beneficjentom odwróconego kredytu hipotecznego obiektywnej i rzetelnej wiedzy o tym nowym instrumencie finansowym, dostosowanym do polskich warunków.

 

ODWRÓCONA HIPOTEKA – ZAPOZNAJ SIĘ Z TĄ NOWĄ WYJĄTKOWO PROSTĄ MOŻLIWOŚCIĄ ODZYSKANIA PIENIĘDZY ZAMROŻONYCH W TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI, KTÓRA W POLSCE JUŻ WKRÓTCE

Nie chodzi nam ani o przesadną reklamę, ani o miażdżącą całe przedsięwzięcie krytykę, ale o to, by zainteresowani tematem seniorzy (i nie tylko) mogli uzyskać sprawdzone informacje na temat polskiej wersji reverse mortgage.

 

Dlatego, jeśli interesuje Cię ten temat, jesteś osobą związaną ze środowiskiem finansowym lub dziennikarskim już wkrótce w tym miejscu zaproponujemy Ci nowe warunki współpracy.

 

 

TEGO W WIKIPEDII NIE ZNAJDZIESZ. OTO TAJEMNICA TZW. ODWRÓCONEJ HIPOTEKI.

POZNAJ JĄ JUŻ TERAZ

 

Dziś w Internecie informacji na temat tego produktu finansowego znajdziecie całkiem sporo, ale 99% z nich nie da Wam tak starannie usystematyzowanej i sprawdzonej wiedzy, opartej na informacjach z Ministerstwa lub sprawdzonych serwisów gospodarczo ekonomicznych w Polsce, by nie tylko się nie pogubić, ale zrozumieć, o co w najnowszych przepisach dotyczących odwrotnej hipoteki, chodzi. Dlatego zapraszamy do lektury treści zawartych w obszernej bazie wiedzy na naszej stronie już teraz.

 

TYLKO W NASZEJ BAZIE WIEDZY: Elementem i celem naszej swego rodzaju misji społecznej jest oparte tylko na faktach informowanie Użytkowników o kwestiach związanych z odwróconym kredytem hipotecznym, jego cechami i mechanizmem działania. Z tego powodu przedstawiamy mini – słownik:

 

Zrozumieć „odwróconą hipotekę”, czyli… niezbędnik świadomego kredytobiorcy

 

Natomiast wszystkich Państwa zainteresowanych aktualnym stanem prawnym i oficjalnymi dokumentami odnoszącymi się do tematu odwróconego kredytu hipotecznego zachęcamy do lektury naszego na bieżąco aktualizowanego zbioru, rosnącego chronologicznie  w miarę postępu prac nad Ustawą o odwróconym kredycie hipotecznym.

 

Odwrócona hipoteka dokumenty

 

 

Chcesz wiedzieć więcej niż inni. Skontaktuj się z nami już dziś!

+48 537-165-162