Wypełnij formularz, a nasz doradca oddzwoni do Ciebie.

Kontakt

Mają Państwo pytania w temacie odwróconego kredytu hipotecznego?

Nie martw się! Jeszcze przed podjęciem decyzji możesz spotkać się z doradcą, który pomoże ci podjąć decyzję i udzieli wszelkich informacji w kontekście Twoich indywidualnych potrzeb i sytuacji, abyś poczuł się bezpiecznie przed przystąpieniem do starania się o uzyskanie odwróconej hipoteki, jak tylko się w Polsce pojawi.

 

Dla wielu ludzi, uzyskanie odwróconego kredytu hipotecznego jest decyzją kluczową – życiową. Dzięki niej można bowiem poprawić swoją sytuację finansową, czy uniezależnić się finansowo od najbliższych i zacząć spełniać marzenia, od tych małych na przykład o prywatnej konsultacji medycznej, po te wielkie – choćby podróżowanie po świecie.

 

Doświadczenie innych krajów uczy, że przed przystąpieniem do jakiejkolwiek inwestycji finansowej, konsultacja z wykwalifikowanym doradcą, choć nieobowiązkowa, jest wręcz konieczna ze względów praktycznych (na przykład w USA jest obligatoryjna i obowiązkowa). Nie trzeba wahać się, czy i czy warto z niego skorzystać.

 

UWAGA Nie tylko zadaniem, ale i obowiązkiem każdego doradcy, także tego od odwróconej hipoteki jest wyjaśnienie i przedstawienie w zrozumiałej formie wszystkich warunków wynikających z podpisania jakiejkolwiek umowy, a więc również tej o odwrócony kredyt hipoteczny.

 

Chcesz wiedzieć więcej niż inni. Skontaktuj się z naszym ekspertem ds. odwróconego kredytu hipotecznego w Polsce już dziś. Zapytaj bezpłatnie na Forum, napisz lub zadzwoń. Czekamy!

Zapytaj!

Tel: +48 537-165-162

email: biuro@odwroconahipoteka.pl