Wypełnij formularz, a nasz doradca oddzwoni do Ciebie.

Kontakt

Masz pytania odnośnie odwróconego kredytu hipotecznego? Nie martw się! Jeszcze przed podjęciem decyzji możesz spotkać się z doradcą, który pomoże ci podjąć decyzję i udzieli wszelkich informacji w kontekście Twoich indywidualnych potrzeb i sytuacji, abyś poczuł się bezpiecznie przed przystąpieniem do „odwróconej hipoteki”.

 

Dla wielu ludzi, uzyskanie odwróconego kredytu hipotecznego jest życiową decyzją. Dzięki niej można bowiem poprawić swoją sytuację finansową, czy uniezależnić się finansowo od najbliższych i zacząć spełniać marzenia, od tych małych na przykład o prywatnej konsultacji medycznej, po te wielkie – choćby podróżowanie po świecie.

 

Doświadczenie innych krajów uczy, że przed przystąpieniem do jakiejkolwiek inwestycji finansowej, konsultacja z wykwalifikowanym doradcą, choć nieobowiązkowa, jest wręcz konieczna ze względów praktycznych (na przykład w USA jest obligatoryjna i obowiązkowa). Nie wahaj się więc z niego skorzystać.

 

UWAGA Nie tylko zadaniem, ale i obowiązkiem każdego doradcy, także tego od „odwróconej hipoteki” jest wyjaśnienie i przedstawienie w zrozumiałej formie wszystkich warunków wynikających z podpisania jakiejkolwiek umowy, a więc również tej o odwrócony kredyt hipoteczny.

 

Chcesz wiedzieć więcej niż inni. Skontaktuj się z naszym ekspertem ds. „odwróconej hipoteki” już dziś. Zapytaj bezpłatnie na Forum, napisz lub zadzwoń. Czekamy!

Zapytaj!

Tel: +48 537-165-162

email: biuro@odwroconahipoteka.pl